SOL LIGHTING NEWS

KAIA NEWS 2022

Ми раді повідомити, що KAIA Lighting братиме участь у міжнародній виставці дизайну Decorex у жовтні цього року, повертаючись на подію після п’ятирічної перерви.
Знайдіть нас на стенді E142 9 - 12 жовтня - Лондон, Олімпія
https://kaialighting.com/blogs/journals/kaia-lighting-returns-to-decorex-2022

На цьому заході ми виведемо на передній план інноваційні технології та стійку розкіш, представивши дві нові колекції, створені у співпраці з Себастьяном Хептінгом і Софі Дріс.


THE CANDLELIGHT 


Натхненний душевним світлом полум’я свічки, дизайнер-спеціаліст з освітлення Себастьян Хептінг хотів поєднати менше традиційної лампи та більше функціонального спрямованого джерела світла. Так народилася колекція CandleLight.


CandleLight був продумано розроблений, щоб створити ефект класичного свічника, який невагомо ширяє над поверхнею та відливає м’яке, затишне прожекторне світло на обідні столи, тумбочки або блискучу мармурову стільницю. Він поєднує в собі м’яке сяйво свічок угорі та невидимий прожектор, який чарівним чином підсвічує знизу за допомогою функції керування жестами.


Себастьян Хептінг — дизайнер із Мюнхена, який спеціалізується на дизайні освітлення та розробці продуктів. Останні два десятиліття він провів, відточуючи свої навички дизайну, починаючи від навчання у Fendi Casa у Форлі, Італія, до допомоги дизайнеру меблів Володимиру Кагану в його студії в Нью-Йорку та вивчення традиційної японської майстерності під керівництвом дизайнера Тошіюкі Кіта з Осаки.

Лише у 2004 році, коли він повернувся до Мюнхена та розпочав співпрацю з Інго Маурером, експертом із ламп та освітлювальних установок, його власний ентузіазм щодо освітлення взяв верх. Відтоді Гептінг відточив експериментальний підхід до дизайну, який приніс йому нагороду New York City Design Award у 2021 році.


GLOW 3 IN LINE 


Колекція, натхненна Inner Glow, скульптурним освітлювальним приладом, створеним Софі Дріс, також була породжена бажанням імітувати гармонійне співіснування органічних і геометричних форм.


Скло виготовляється на замовлення для Kaia склодувами в Богемії, і багатошаровий папір (органічне пап’є-маше) ніби «росте» і починає жити власним життям. У GLOW 3 In Line гармонія проявляється в серії з трьох витончених скляних яєць, які утримуються в лінійній формі латунною сіткою ручної роботи, щоб створити витончений вираз.


Софі Дріс — архітектор і дизайнер, яка працює у своїй однойменній архітектурній студії в Парижі з 2014 року. Протягом багатьох років Драйс співпрацювала зі студіями та брендами дизайну розкішних інтер’єрів і архітектури, зокрема Ateliers Jean Nouvel, Pierre Yovanovitch і Christian Liaigre.

Лише за останні два роки вона була названа одним із 100 найкращих дизайнерів інтер’єру світу за версією Phaidon, увійшла до списку AD100 2022 року та отримала нагороду Coup de Cœur на AD & Land Rover Awards.